Promovarea e sufletul reușitei. Nu contează unde, când și cum o faci, important e să fii promovat. Și dacă n-o face nimeni pentru tine, iei marker-ul și o faci singur. Ce nu face omul pentru popularitate!
![](https://www.presscafe.ro/wp-content/uploads/2017/06/temp4.png)
Promovarea e sufletul reușitei. Nu contează unde, când și cum o faci, important e să fii promovat. Și dacă n-o face nimeni pentru tine, iei marker-ul și o faci singur. Ce nu face omul pentru popularitate!